Wczasy z tenisem

Banner

 

Wybierz się na wakacje do Chorwacji lub Słowenii i graj w tenisa na słonecznych kortach wybrzeża Adriatyku! Masz do wyboru 23 hotele i 150 kortów do gry !

Tenisowy wypoczynek  na  wybrzeżu Adriatyku jeszcze trwa!

 

Hannes Zischka Sportreisen to austriacki tour operator specjalizujący się w turystyce tenisowej, organizujący wczasy i  obozy tenisowe na terenie Chorwacji i Słowenii.

Firma jest liderem branży podróży tenisowych w Europie. W 2012 z jej usług skorzystało  13 tysięcy klientów. Począwszy od marca, Hannes Zischka Sportreisen zaprasza do  spędzenia wakacji w jednym z 23  hoteli wzdłuż wybrzeża Adriatyku: na wspaniałym półwyspie Istria (Umag, Novigrad, Porec i Rabac), na południu Chorwacji (Biograd, Bol i Dubrownik) lub w Słowenii (Portorož). Swoim gościom zapewnia łącznie do gry ponad 150 kortów tenisowych.  Wielu profesjonalnych  zawodników uczestniczy w   jej imprezach w ramach przygotowań do turniejów tenisowych rangi mistrzowskiej.  W lecie ich imprezy dają szansę wzbogacenia wakacji o naukę gry w tenisa, zaś jesienią, dzięki stabilnej pogodzie i przyjemnej temperaturze, zapewniają miłe i atrakcyjne zakończenie sezonu tenisowego.

Hotele:

Zróżnicowana oferta obejmuje hotele w kategoriach od trzech do pięciu gwiazdek, a także noclegi w apartamentach. Wyżywienie zapewnione jest w opcjach wyłącznie ze śniadaniem, wyżywieniem całodziennym lub all inclusive. Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecane są  hotele Valamar Club Tamaris w Poreču, Valamar Bellevue w Rabac lub Bretanide Sport & Wellness Resort w miejscowości Bol na wyspie Brač. Wszystkie hotele położone są bezpośrednio nad morzem i wszystkie wyposażone w korty tenisowe, a każdy z nich posiada własny basen.  

Tenis:

Hannes Zischka Tennis gwarantuje jednolity program szkoleniowy realizowany przez  profesjonalnych trenerów. Dla samodzielnych grup z własnym programem treningowym lub trenerami, Zischka Tennis oferuje rezerwację hotelu i  kortów tenisowych.

 

Więcej informacji o tenisowych wczasach na stronie:  www.zischka.at

Lokalizacja hoteli: www.zischka.at/hotel/     www.zischka.at/camp/showmap

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji lub dokonaniem rezerwacji, prosimy o kontakt:

Hannes Zischka Sportreisen Reisebüro GmbH
Straßgangerstraße 380B, A-8054 Graz
Telefon: +43 / 316 / 28 63 18-0
Fax: +43 / 316 / 28 76 93
E-Mail: 
tennis@zischka.at

Tenniscamp_Bol_Strand09